Світло миру: Мешканці Дніпропетровська зібралися біля міськради, аби запалити ліхтарики з Віфлеємським вогнем

 

У Дніпропетровській міськраді провели акцію «Світло миру для України». Світло Віфлеєму до Дніпропетровська доправили представники місцевої скаутської організації «СКІФ» . Аби взяти  із собою частинку Віфлеємського вогню, до мерії прийшли десятки містян.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

вогонь

«Щиро дякую тим людям, які принесли сюди цей вогонь. Ви принесли в Дніпропетровськ світло миру. Дякую, що пройшли цей шлях. Тепер саме в стінах міської ради буде горіти це світло світу. І дуже хочеться, щоб це світло принесло в наше місто мир, благополуччя і щастя», – зазначила депутат міської ради Анастасія Староскольцева.

вогоньь

Вона також закликала мешканців Дніпропетровська приходити та запалювати лампадки з Віфлеємським вогнем, аби нести світло миру в свої домівки.

вогонь6

Одна з учасниць акції Валентина Нальота працює вчителем у Дніпропетровській школі №117. До міськради вона прийшла разом зі своїми учнями. Жінка вірить – цей вогонь здатен розпалити тепло і любов у серцях людей.

вогонь44

«Хочеться, аби був мир. Аби в людях не було ні зла, ні ненависті. Аби панували мир і добро. Щоб це тепло дійшло до кожного серця», розповіла Валентина Нальота.

вогонь1

Зазначимо, що традицію розповсюджувати Світло миру з Віфлеєму започатковано австрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц ще у 1986 році. Тоді акцію планували аби підтримати дітей з особливими потребами. За благородну справу взялися скаути.

вогонь3

З того часу кожен рік представники ORF та австрійські скаути запалюють Світло на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Далі вогонь транспортують літаком до Австрії. Потім естафета передається до сусідніх країн.

вогонь5

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь