ТОП-5 досягнень 2015 року: соціальний захист на  Дніпропетровщині

 

Соціальну підтримку на Дніпропетровщині надають не лише пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим родинам. Особлива увага – бійцям АТО та переселенцям. Якими досягненнями у сфері соцзахисту Дніпропетровщини запам’ятався 2015-й рік – у ТОП-5.

122 квартири отримали бійці АТО

Дніпропетровщина придбала найбільше в Україні квартир для сімей атошників. У 2015-му ключі від власного житла отримали 122 родини. В першу чергу, це ті, хто втратив на війні близьку людину або зазнав важких поранень. Житло вручатимуть і в 2016-му. Квартири сім’ям атошників виділять в будинку на лівому березі Дніпропетровська, який наступного року добудують за обласні кошти.

Понад 360 тисяч сімей Дніпропетровщини отримали субсидію

На кінець року субсидію в Дніпропетровській області отримували 362 тисячі родин. Оформити таку держдопомогу можна було особисто, поштою чи по інтернету. Останній спосіб набув популярності – документи на оформлення субсидії в електронному вигляді надали близько 5 тисяч мешканців регіону.

Дніпропетровщина першою в Україні запустила соцпослуги онлайн

За завданням голови області Валентина Резніченка Дніпропетровщина крок за кроком переходить в режим онлайн. Всі найпопулярніші соціальні послуги в регіоні можна отримати через Інтернет. Ніяких черг і виснажливих походів в управління соцзахисту. На сайті iGov доступне оформлення субсидії, допомоги дітям-сиротам, малозабезпеченим, при народженні дитини і т.д.

Бійцям АТО та переселенцям допомогли опанувати нові професії

Демобілізованим бійцям АТО та переселенцям допомагають освоїтися у мирному житті – отримати нову спеціальність та знайти роботу. У центрі зайнятості пропонують освоїти понад 160 професій.
В допомогу атошникам – безкоштовні курси, організовані Центром допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації. На них можна вивчити англійську мову, освоїти програмування або навчитися водити машину.
Для переселенців влаштували «Дні кар’єри». Це тренінги із працевлаштування, консультації психологів, юристів та представників центрів зайнятості, інформація про міжнародні гранти та вакантні місця.

Більше 400 дітей-сиріт знайшли нові люблячі родини

У 2015 році 146 дітей знайшли турботу в дитячих будинках сімейного типу, 106 – в прийомних сім’ях, ще 183 дитини всиновили. Загалом більше 400 дітей минулоріч знайшли нові люблячі родини.

Залишити відповідь