Три сотні стартаперів Дніпропетровщини навчили планувати бізнес та приймати ефективні рішення

Дніпропетровська облдержадміністрація організувала серію бізнес-семінарів для молодих підприємців. Їх відвідали три сотні стартаперів. Півсотні найактивніших слухачів, які пройшли весь курс лекцій, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Тепер вони знають, як планувати успішний бізнес та приймати ефективні рішення.

P1210886
Інна Гордєєва – одна з найактивніших слухачок семінарів для стартаперів. Вона готується до відкриття власного консалтингового бізнесу. Каже: вже застосовує отримані під час тренінгів знання на практиці.

«Я використовую інструменти маркетингу, про які нам розповідали на лекціях. Дуже сподобався й семінар про те, як рекламувати свої товари в Інтернеті, — розповіла вона. – На тренінги ходила із задоволенням, для себе дізналася багато нового. Було дуже цікаво, хороші спікери».
Навчали молодих підприємців власники вже успішного бізнесу, викладачі вишів та бізнес-тренери. Курс з 6 лекцій називався «Основні інструменти підприємницької діяльності для стартапів». Слухачам розповідали, як створити бізнес-план, правильно ставити цілі та завдання, приймати ефективні рішення.

«Лекції проходили згідно з обласною програмою розвитку малого та середнього підприємництва. ОДА прагне підтримати молодих та амбітних людей, які мають хороші ідеї, але не розуміють, як втілити їх в життя. На семінарах вони дізналися, з чого потрібно починати та як відкрити бізнес», — пояснила начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.

Такі семінари планують проводити і наступного року. Фахівці розповідатимуть молодим підприємцям, як керувати справами в умовах кризи, що таке фінансова психологія та як скористатися інвестиційним страхуванням.

«Якщо буде продовження цьогорічної серії тренінгів, я із задоволенням візьму участь», — поділилася майбутня бізнес-вумен Інна Гордєєва.

Добавить комментарий