Ці продукти швидко і ефективно зміцнюють кістки

Для міцних кісток потрібно регулярно вживати чорнослив. Ми всі знаємо, що чорнослив корисний для травлення, допомагає роботі кишечника, стимулює шлунково-кишковий тракт і сприяє схудненню. Тепер дієтологи радять їсти чорнослив для профілактики захворювань кісток і зменшення ризику пошкодження кісткової тканини.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Healthy Style.

Чим корисний чорнослив?

Він містить важливі для здоров’я кісткової тканини речовини: фосфор, калій, магній, натрій, кальцій і кобальт. Все це може підвищити міцність скелета за умови регулярного надходження в організм.

Американські вчені встановили, що часте і регулярне вживання в їжу чорносливу (3-5 штучок в день) або хоча б кілька разів на тиждень дійсно може стати хорошою профілактикою остеопорозу. Як виявилося, раціон, що містить чорнослив, захищає кістки від вимивання з них важливих мінеральних речовин, що з віком призводить до підвищеної крихкості кісток.

Результат дослідження стосується жінок. Вчені спостерігали за здоров’ям і харчуванням двох груп добровільних учасниць. Перша група вживала чорнослив щодня. Друга – щодня включала в раціон сушені яблука. Інших змін у харчуванні не було.

По закінченню експерименту провели дослідження стану кісток у жінок обох груп. Виявилося, що у тих, хто вживав в їжу чорнослив, міцність кісток стала вищою, а кількість випадків захворювань на остеопороз нижча, ніж у тих волонтерів, які вживали сухі яблука.

Лікарі дійшли висновку, що всім жінкам середнього віку важливо їсти  сушені сливи щодня. Це допоможе і травленню, і збереженню стрункості тіла і, як вже стало зрозуміло, дасть можливість уберегтися від переломів через крихкість кісток.