Цієї суботи в Дніпродзержинську влаштують шоу талантів

30 січня на площі біля Дніпродзержинської міської ради пройде концерт у рамках проекту «Всеукраїнський тур талантів», організованого Всеукраїнською громадською організацією «Кожен спроможен». Захід відбудеться за підтримки мера Андрія Білоусова.
Як повідомили в управлінні культури мыськради, це свято проводиться, у першу чергу, аби продемонструвати містянам таланти рідного краю, дати можливість почути якісну музику та гумор. Крім того, це можливість для талановитої молоді заявити про себе.
Концерт триватиме з 16.00 до 22.00. Взяти участь у яскравому заході запрошують усіх мешканців та гостей міста, талановиту молодь Дніпродзержинська.
Всеукраїнське товариство «Кожен спроможен» виступає за культуру, саморозвиток і здоровий спосіб життя. Організація проводить різноманітні освітні заходи в рамках безкоштовної освітньої програми. Старт проекту «Всеукраїнський тур талантів» із гала-концертом з успіхом відбувся 20 грудня в Дніпропетровську. У подальшому такі заходи будуть проходити по всій країні.

Добавить комментарий