У центрі Дніпра організували флешмоб

13 січня у центрі Дніпра відбувся флешмоб «Щедрий вечір від Молодіжної ради Дніпра». Студенти, представники громадських організацій, молодь міста пройшли від парку ім. Л. Глоби до площі Героїв Майдану, співаючи щедрівки. А вже на центральній площі міста до них приєдналися мешканці Дніпра: тут, на сцені, відбулося хорове виконання пісні «Щедрик». Повідомили у прес-службі міської ради.

«Ідея флешмобу у тому, аби відродити та поширити традиції щедрування та колядування. Пісню «Щедрик» наразі знає увесь світ, і ми повинні цим пишатися. Тож сьогодні ми разом з молоддю, костюмованими героями заспівали її на центральному проспекті та на головній площі міста», – зазначила представник Молодіжної ради Дніпра Еліна Сорсорян.

«Сьогодні ми вшановуємо свято Меланки, Старий Новий рік, співаємо та щедруємо. Я вважаю, що ми повинні пам’ятати свої традиції, пишатися ними, тож відчуваю велике задоволення від того, що ми зібралися усі разом та заспівали «Щедрик», – розповіла учасниця флешмобу Тетяна Попова.