У Черкасах випустили у Дніпро тисячі рибин

Річку рибалки-любителі зариблюють самотужки. В районі кременчуцького водосховища поблизу Черкас вони випустили у водойму майже тонну риби, йдеться у репортажі Подробностей. ЇЇ закупили на двадцять тисяч гривень.
«Кожен підводний мисливець добровільно вносить на наш рахунок якусь суму грошей. Ту, яку може собі дозволити. Ось ми збираємо півроку, збираємо рік. Підводний мисливець або звичайний рибалка — Україна може брати на добу з Дніпра риби не більше трьох кілограм. Ми більше віддаємо Дніпру ніж беремо, набагато більше», — говорить Олександр, риболов-аматор.
Підводники зариблюють Дніпро вже вдруге за рік поспіль. Запустили кілограмових коропів, товстолобиків та білих амурів — так порадили екологи. Ця риба їстиме траву, якою дедалі більше заростає річка. Проте активісти побоюються, що до нересту чимало особин не доживе, адже Дніпро встелений браконьєрськими сітками. Підводні рибалки часто витягують на берег заборонені снасті. Важче боротись з тими, хто вбиває рибу електрострумом та навіть вибухівкою.

Добавить комментарий