wi-fi_22.12.15_укр

У дев’яти багатолюдних місцях Дніпропетровська з’явився безкоштовний Wi-Fi, – Валентин Резніченко

Дніпропетровськ стає зоною безкоштовного Wi-Fi. Зайти в мережу можна вже в дев’яти точках міста. У планах – накрити всесвітньою павутиною ще чотири багатолюдні місця обласного центру. Про це повідомив голова ОДА Валентин Резніченко.

Першими до Всесвітньої павутини підключили Набережну, Європейську площу, автовокзал і площу біля залізничного вокзалу. Потім – площу біля ЦУМу, парк Глоби, Катеринославський бульвар, кінцеві зупинки транспорту «Новий Центр» і «Під Новим мостом».

«Муніципальний Wi-Fi» – один з проектів Стратегічною сесії. Його реалізує ОДА разом з волонтерами. Зараз зайти в Інтернет можна в найбагатолюдніших місцях міста. Скоро точок доступу до мережі iDnipro_Free стане ще більше. Така новація буде корисна городянам», – розповів Валентин Резніченко.

На початку наступного року Wi-Fi з’явиться ще в Молодіжному парку на Червоному камені, на пр. Героїв, кінцевих зупинках транспорту на вул. Московська і проспекті Миру. Всього в Дніпропетровську буде 13 місць, де можна скористатися безкоштовним Інтернетом. Їх підключать до лютого 2016 року.

Залишити відповідь