У Дніпрі Дмитро Яворницький зустрічав гостей у власному будинку-музеї (Фото)

Днями у Дніпрі Меморіальний будинок-музей Яворницького взяв участь у загальноміській акції “Ніч музеїв-2023: Дніпро. Стійкість та єднання”. Відвідувачів зустрічав сам хазяїн будинку, який показав і розказав про своє життя, захоплення, друзів, товаришів тощо. Розповідають на ФБ-сторінці Дніпропетровського національного історичного музею ім. Яворницького.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 Юні актори показали міні-виставу “Козацькі байки”, а місцевий музикант Стас заспівав одну з улюблених пісень Яворницького – “Ой не спиться й не лежиться…” Після цього хазяїн садиби запросив гостей до свого будиночку, де на них вже чекав Ілля Рєпін. Актори показали театралізовану виставу на тему написання художником картини “Запорожці”.

Також був майстер-клас з написання запрошення своєму товаришу, знайомому, родичу, колезі по роботі. Писали на папірці пір’яними ручками, як за часів Дмитра Івановича. У кінці на гостей чекала ще одна зустріч — з Олександром Полем. Разом з Яворницьким вони ділилися думками, що стало з містом на пам’яттю про них в наші часи.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!