У Дніпрі дорога до шкіл буде безпечнішою (Фото)

У Дніпрі комунальники до 1 вересня біля шкіл наносять нову розмітку на 427 пішохідних переходах. У тому числі вже відновили 155 переходів з використанням пластика. Також в районі навчальних закладів укладені «лежачі поліцейські» за 74 адресами. Так, на проспекті Богдана Хмельницького,37 біля школи № 31 нанесено розмітку переходу пластиком, що у вечірній період світиться.

«Перевага розмітки пластиком ще в тому, що у неї довший термін експлуатації. Також вона ефективна в місцях, де великий машинопотік. У перспективних планах є застосування цієї технології перед усіма навчальними закладами», — розповів провідний інженер КП «Дніпродорсервіс» Дніпровської міської ради Михайло Солярчин.

Василь Винничук — директор вечірньої школи №31, біля якої відновили дорожню розмітку, зазначив, що подібні переходи перед навчальними закладами необхідні: «Після того, як за сприянням міського голови було відновлено переходи і встановлено попереджувальні знаки, покращилась безпека місцевих мешканців і наших учнів. Раніше на цій ділянці людей збивали автомобілі».

А вже на перехресті вулиць Фабрично-Заводської та Академіка Янгеля, неподалік від садочка № 340, комунальники нанесли дорожню розмітку в місці, де її не було взагалі. Наразі, місцеві мешканці мають змогу безпечно переходити дорогу.

«Раніше ми перебігали дорогу, а зараз стало набагато краще і безпечніше, бо з’явилася розмітка. Тепер водії мають зупинитись перед «зеброю», — каже задоволена місцева мешканка Наталя Ольховік.