У Дніпрі — масштабне оновлення центрів обслуговування клієнтів

Сучасний простір з цифровими рішеннями та затишною атмосферою. Саме такий формат матимуть усі оновлені центри «Дніпровських енергетичних послуг», куди звертаються клієнти для вирішення питань електропостачання та енергоефективності.

Реконструкція розпочнеться 9 вересня з Дніпровського центру обслуговування клієнтів на пр.Слобожанського, 127 Б. На час проведення робіт жителі міста та юридичні клієнти можуть звертатися до інших найближчих до себе центрів:

вул. Старокозацька, 34
вул. Комбрига Петрова, 6
Підгородне, вул. Майдан Героїв, 48

Дбаючи про комфорт споживачів, «Дніпровські енергетичні послуги» створили всі умови для дистанційного обслуговування. Більшість питань клієнти можуть вирішити навіть без візиту до центру через Особистий кабінет, сторінку Facebook, мобільний додаток чи за телефоном контакт-центру (056) 407-22-22 або (050/067) 770-11-55.

«Ми розпочинаємо реконструкцію з центру обслуговування у місті Дніпро, проте будемо оновлювати наші центри по всій області. Адже прагнемо, аби клієнти у кожному населеному пункті отримали якісно нові умови, відчували нашу підтримку та турботу про їх комфорт», – сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.