У Дніпрі медики продовжують чергувати на блокпостах

У Дніпрі на час карантину облаштували блокпости на в’їзді до міста. Тут чергують працівники поліції, рятувальники та медики. Останні перевіряють температуру водіїв і пасажирів, які в’їжджають до міста. Працюють медики у спеціальних захисних костюмах, окулярах і масках.

«Температура має бути не вищою за 37,5 градусів. Якщо ми бачимо вище, викликаємо бригаду швидкої допомоги, яка проводить експрес-тест на коронавірус. А рятувальники у свою чергу обробляють автомобіль спеціальним дезінфекційним засобом», – розповідає старша медична сестра клініко-діагностичного відділення № 1 міської поліклініки № 2 Людмила Федорова, що чергує на в’їзді до Дніпра на Запорізькому шосе. Вона додає: за два тижні, які вона на цьому блокпості, у жодної людини не була виявлена підвищена температура.

А от у Юрія Говорухи перша зміна на Криворізькому блокпості. Він – лікар консультативно-діагностичного відділення міської клінічної лікарні № 11.

«Температуру вимірюємо спеціальним електронним градусником. Він автоматичний і працює на відстані, тож це дуже зручно. Сьогодні я з 8-ї ранку на блокпості, і за половину дня не виявив жодної людини із підвищеною температурою, хоча перевірив чимало», – каже Юрій Говоруха.