У Дніпрі на ліквідацію амброзії витратять мільйони

Департамент екологічної політики міської ради вживає заходів для локалізації та ліквідації вогнищ карантинних рослин. На викошування титульної території міста загальною площею 37,5 млн кв. метрів цього року у бюджеті міста заплановано 24,7 млн грн. Це, зокрема, – зони відпочинку, парки, сквери, червоні лінії основних магістралей, з’їзди з мостів тощо. Наразі з алергенними рослинами борються майже в усіх районах міста.

Вже вдруге комунальники косять амброзію до її повторного цвітіння. Спочатку працюють на найбільших територіях. Це – 3-кілометрова зона в Індустріальному районі від Слобожанського проспекту по вулиці Холодильній до житлового масиву Калинівський-6, вулиця Осіння, сквер біля вулиці Гулі Корольової.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Наразі планово ліквідують карантинну рослинність в Індустріальному районі. Обкошуємо основні ділянки. Тобто ті, де найбільше скупчення рослин. Наразі вже прибрали 30 відсотків від загальної площі», – розповів Юрій Перьков, начальник відділу комунального господарства Індустріальної районної ради. За його словами, у цьому році не було жодної скарги від мешканців району щодо розростання амброзії.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!