У Дніпрі на Запорізькому шосе встановили острівок безпеки

У Дніпрі на перехресті Запорізького шосе та провулку Джинчарадзе, що на ж/м Тополя-1, встановили острівок безпеки. Роботи тут ще ведуться – у планах ремонт світлофорного об’єкта. Загалом, цього року у місті встановлять 4 острівці безпеки. Вони мають убезпечити пішоходів під час переходу багатосмугової дороги. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Тільки останнім часом ми капітально відремонтували та відновили 170 світлофорних об’єктів. На них встановлено нові контролери з GPS-давачами, які дозволяють регулювати роботу світлофора дистанційно. Цьогоріч ми почали встановлювати колесовідбійний брус на Набережній Заводській. Наступний етап – проспект Слобожанський та Запорізьке шосе. Це найбільш небезпечні ділянки, де відбувається багато ДТП з виїздом на зустрічну смугу», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Також у Дніпрі встановили 80 «лежачих поліцейських». Їх зробили біля шкіл, дитячих садків, лікарень. А на перетині вулиць Високовольтної та Лізи Чайкіної облаштовано один пішохідний перехід з LED-підсвітлюванням, яке автоматично вмикається у темну пору доби.