У Дніпрі навколо школи розгорівся конфлікт

Дніпровську школу № 19 не будуть реорганізовувати чи об’єднувати з будь-якими іншими навчальними закладами міста. Педагогічний колектив не звільнятимуть. Про це заявив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, коментуючи відкритий лист від батьків учнів цієї школи, що надійшов до міської ради.

«На сайті Дніпровської міської ради 9 січня і справді з’явився проект рішення про реорганізацію середньої загальноосвітньої школи № 19. 17 січня ми зустрічалися з батьківською радою школи, на зібранні були присутні 13 батьків. Ситуацію обговорили. Міська влада, врахувавши думку батьківського комітету, вирішила: школу не буде реорганізовано, вчителів не звільнятимуть, тож цей проект знято», – зазначив Олександр Шикуленко.

Проте 21 січня до міськради надійшов відкритий лист від семи батьків учнів школи № 19, у якому вони пов’язали реорганізацію з начебто захопленням приміщення та земельної ділянки для подальшого використання як прибудинкової території для незаконної будівлі, що зводиться поруч.

Крім цього, у листі від батьків ішлося про реконструкцію спортивного майданчика школи та ремонт покрівлі.

«Наразі адміністрація школи повинна зайнятися оформленням документів на право власності на будівлю та користування земельною ділянкою. На жаль, в усіх школах міста існує проблема з цими документами. Скажу більше – таких документів не має більшість шкіл України. Для реконструкції спортивного майданчика, про що просять батьки, потрібен проект. Для виділення коштів повинні бути документи на право користування земельною ділянкою. Тож це логічний крок, який повинні зробити всі директори шкіл, бо вони за це відповідальні. Щодо ремонту покрівлі – департамент гуманітарної політики та управління освіти приймають усі заявки від адміністрацій шкіл та виконують їх», – пояснив Олександр Шикуленко.