У Дніпрі не зареєстровано жодного випадку коронавірусної інфекції

У Дніпрі спостерігається сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Але цей показник на 23,5% нижче епідемічного порога. Про це повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник. Йдеться на сайті Дніпровської міської ради.

За її словами, за останній тиждень до медиків з ознаками ГРВІ та грипу звернулося 4 тис. 325 осіб, з них понад 57 % – діти. До стаціонарів міста госпіталізовано 149 людей, з них більшість, 124, – діти. Це очікувана ситуація, оскільки вони частіше хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Летальних випадків від грипу або його ускладнень за минулий тиждень по місту немає. Водночас у Дніпрі не зареєстровано і жодного випадку коронавірусної інфекції або підозри на неї.

Медична директорка центру № 1 також нагадала про профілактику як коронавірусу, так й інших респіраторних захворювань: «Уникайте місць великої скупченості людей. Дистанціюйтесь, хоча б на метр, від людей, які кашляють або чхають поряд з вами. Частіше і ретельніше мийте руки з милом, а також використовуйте спиртовмісні засоби для їхньої обробки. Не торкайтеся руками обличчя та очей. Будьте здоровими! Піклуймося про своє здоров’я та оточуючих!».