У Дніпрі обговорили правові аспекти вирішення адміністративними судами справ щодо оскарження податкових повідомлень-рішень

Нещодавно в приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду відбулося засідання «круглого столу» представників Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС з суддями Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

Податки є джерелом бюджетних надходжень і водночас економічним інструментом, без якого неможливе функціонування держави для забезпечення всіх напрямів її діяльності. Судовий розгляд спорів між платниками податків і фіскальною службою – це етап врегулювання індивідуальних податкових спорів відповідно до вимог чинного законодавства.

Захід організували таким чином, щоб ця зустріч  стала початком створення  платформи для обміну досвідом, правовими позиціями між представниками податкових органів та суддями.

В.о. голови Дніпропетровського окружного адміністративного суду Андрій Коренев наголосив на важливості даної зустрічі, а саме: надання можливості учасникам поспілкуватись з проблемних питань, які виникають в практиці розгляду адміністративних справ за участю Офісу великих платників податків ДФС, визначення шляхів взаємодії та напрямків здійснення податкової політики. Він  повідомив, про стан справ за участю податкових органів, які надійшли на розгляд до Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

Начальник Дніпропетровського  управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби Кирило Коренюк підкреслив  актуальність питань, що винесені на обговорення цього заходу та висловив сподівання, що їх розгляд сприятиме заповненню прогалин, які виникли під час застосування законодавства України у сфері  податкового права.

Захід проходив в активному режимі, оскільки кожна тематична доповідь супроводжувалася виникненням ряду дискусійних питань. Учасники «круглого столу» обговорили питання, що турбували своєю невизначеністю і суперечливістю, поділилися своїми знаннями у зазначених сферах та отримати відповіді на свої резонансні питання.