У Дніпрі очікується нова хвиля демонтажу

У Дніпрі продовжується робота з приведення рекламних засобів, вивісок і табличок на фасадах будівель міста у відповідність до порядку розміщення зовнішньої реклами та відповідних принципів, затверджених міськрадою. Уже близько чотирьох місяців у місті триває інформаційна кампанія щодо цього.  Повідомляють у прес-службі міської ради.

16 квітня виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про демонтаж чергових рекламних конструкцій, розташованих із порушенням порядку розміщення зовнішньої реклами.

Підприємців Дніпра закликали привести рекламні конструкції, вивіски чи таблички на фасадах будівель до того зовнішнього вигляду, який відповідав би принципам і порядку розміщення зовнішньої реклами, й узаконити конструкції.

«У разі невиконання вимог продовжуватимемо вживати заходів із адміністративного впливу стосовно порушників, а саме: складати адміністративні протоколи щодо порушень правил благоустрою зі стягненням штрафу у розмірі до 1700 грн. Паралельно триватимуть примусові демонтажі незаконних рекламних засобів – до повного приведення фасадів будівель у відповідність до чинних правил», – наголосив директор департаменту.

Щоб узаконити конструкції, необхідно звернутися до департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради за адресою: просп. Пушкіна, 55, 9-й поверх.