Дніпрян попередили про «транспортні зміни»

Зранку 2 травня трамваї № 5 (житловий масив Західний – Транспортний університет) та № 14 (Залізничний вокзал – житловий масив Західний) працюють за скороченим маршрутом. Вони перевозять пасажирів до розворотної петлі Трубного заводу (просп. Сергія Нігояна). Повідомили у прес-службі міської ради.

Водночас, щоб дніпряни могли дістатися на масив Західний, з 15.00 збільшать кількість автобусів на маршруті № 86 (Залізничний вокзал – ж/м Західний).

А з 22:00 трамваї маршруту № 5 у напрямку від Транспортного університету (на ділянці від вул. Шмідта до вул. Шухевича) перевозитимуть пасажирів не через вул. Робочу, а через пл. Старомостову. Останнє відправлення трамвая від Транспортного університету за звичним маршрутом без зазначених змін – о 21:35.

Також у середу повністю припинив рух трамвай № 15 (Залізничний вокзал – вул. Криворізька). Причина – аварійне відключення підстанції, що живить електроенергією цей маршрут. Відключення сталося через відсутність напруги між підстанцією ДТЕК і підстанцією КП «Дніпровський електротранспорт». Проводяться аварійні роботи.

За інформацією КП «Дніпровський електротранспорт», рух трамваїв на маршруті № 15 відновиться орієнтовно о 19:00.