У Дніпрі перекриють центральний проспект (Фото)

У Дніпрі у зв’язку з проведенням робіт з будівництва Дніпровського метрополітену, 20 січня 2021 року з 14.30 до 16:30 відбуватиметься перекриття проїзної та пішохідної частини просп. Дмитра Яворницького від вул. Володимира Винниченка до вул. Сергія Єфремова (від вул. Володимира Моссаковського до вул. Василя Жуковського). Повідомляють у Департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

На час перекриття буде змінена схема руху маршрутів громадського транспорту:
1) Електротранспорт:
— Трамваї №1 будуть курсувати зміненими напрямками:
а) від Залізничного вокзалу
— Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Центральна;
— Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – просп. Пушкіна – вул. Святослава Хороброго – вул. Чернишевського – вул. Севастопольська – Транспортний університет.
б) від Транспортного університету
— Транспортний університет – вул. Севастопольська – вул. Чернишевського – вул. Святослава Хороброго – просп. Пушкіна – вул. Шмідта – пл. Старомостова – Залізничний вокзал.
— Тролейбуси №1 рух призупиняється.
— Тролейбуси №4 будуть курсувати скороченим маршрутом від ст. м. “Металургів” до просп. Олександра Поля.
— Тролейбуси № кільце «А», № кільце «Б» будуть курсувати зміненим
напрямком: пл. Соборна – просп. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – просп.
Пушкіна (до вул. Андрія Фабра) – вул. Леваневського – Залізничний вокзал –
просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – вул. Робоча – вул. Титова –
просп. Гагаріна – пл. Соборна.
2) Автобусний транспорт:
— маршрути 87А, 101А, 124А, 146А у напрямку до Соборної площі об’їзд від просп. Дмитра Яворницького через вул. Михайла Грушевського, вул. Святослава Хороброго, вул. Чернишевського і далі за маршрутом;
— маршрути 118, 157А у напрямку до Соборної площі об’їзд від просп. Дмитра Яворницького через вул. Михайла Грушевського, вул. Святослава Хороброго, вул. Чернишевського, просп. Гагаріна і далі за маршрутом;
— маршрути 87Б, 101А, 118, 124А, 146Б, 157А у напрямку до площі Героїв Майдану об’їзд від Соборної площі через вул. Олеся Гончара, вул. Чернишевського, вул. Гоголя і далі за маршрутом.