У Дніпрі побита тварина ховалася у поштовій скриньці (Фото)

У Дніпрі побитий котик Рижик з поштової скриньки потребує допомоги. Ми ніколи не дізнаємося хто і за що так жорстоко обійшовся з цим рудим красенем. Рижика знайшли у жахливому стані – весь скривавлений він ховався у поштовій скриньці. І скоріше за все вже не один день. Але його ніхто не помічав. Розповідають волонтери Дніпра.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«У клініці, куди доставили Рижика на огляд та подальше лікування, виявили численні забиття мордочки, зчесане підборіддя, вибиті зуби – та як наслідок цього – травми ротової порожнини з ознаками гниття. Рижику дуже болить. Бідолашний котик боїться, що йому знову завдадуть болю, а ми у свою чергу боїмось, що не зможемо сплатити за лікування Рижика у клініці та перетримку до того часу, доки знайдемо домівку. Звертаємося до вас з проханням допомогти вилікувати Рижика і повернути йому віру у добрих людей», – зазначають волонтери «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою “ДЛЯ РИЖИКА»

Або на поточний рахунок организації:

UA52 305299 00000 26000060369643

ЄДРПОУ: 36365434

Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ

Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ РИЖИКА»

ЦЕ ВАЖЛИВО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!

Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)

Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!