У Дніпрі побита тварина ховалася у поштовій скриньці (Фото)

У Дніпрі побитий котик Рижик з поштової скриньки потребує допомоги. Ми ніколи не дізнаємося хто і за що так жорстоко обійшовся з цим рудим красенем. Рижика знайшли у жахливому стані — весь скривавлений він ховався у поштовій скриньці. І скоріше за все вже не один день. Але його ніхто не помічав. Розповідають волонтери Дніпра.

«У клініці, куди доставили Рижика на огляд та подальше лікування, виявили численні забиття мордочки, зчесане підборіддя, вибиті зуби — та як наслідок цього — травми ротової порожнини з ознаками гниття. Рижику дуже болить. Бідолашний котик боїться, що йому знову завдадуть болю, а ми у свою чергу боїмось, що не зможемо сплатити за лікування Рижика у клініці та перетримку до того часу, доки знайдемо домівку. Звертаємося до вас з проханням допомогти вилікувати Рижика і повернути йому віру у добрих людей», — зазначають волонтери «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою «ДЛЯ РИЖИКА»

Або на поточний рахунок организації:

UA52 305299 00000 26000060369643

ЄДРПОУ: 36365434

Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ

Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ РИЖИКА»

ЦЕ ВАЖЛИВО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!

Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)

Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.