У Дніпрі показали незвичайні літаки (Фото)

У Дніпрі Музей українського живопису відквив виставку дитячих картин «Я малюю літачки», яка присвячена 15-річчю ізостудії Тетяни Охрименко. Експозицію розмістили креативно – на деревах, адже літаки мають бути у повітрі. Повідомляють у прес-службі музею.

Тетяна Охрименко — відома художниця у Дніпрі, член Національної спілки художників України. У своїй ізостудії художниця займається з дітьми, які змалечку виражають свої почуття за допомогою пензлика та фарб.

Однією з таких юних митців є донька Тетяни Охрименко — Ніка Стрілецька, яка проявила свій талант ще у дев‘ятимісячному віці. Першою роботою Ніки стала картина «Казкова ніченька». З неї і почався творчий шлях маленької художниці. На сьогодні у Ніки більш ніж 50-ти робіт, є персональні виставки.

Незважаючи на тематику виставки, однаковий інтерес проявили як хлопчики, так і дівчата. Єдиною відмінністю у зображеннях робіт є вираження емоцій. Легкість, яскравість спостерігається у дівчат, у той час як у хлопців прослідковується більш стримане та детальне сприйняття образів тих самих літачків..