У Дніпрі полонили «Софіївські зорі»

У коледжі електрифікації ДДАЕУ, що входить до Дніпропетровського аграрно-економічного університету, відбувся другий етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу художньої творчості аграрних закладів вищої школи «Софіївські зорі». Його присвятили 95-й річниці Дніпропетровського агроуніверситету

За вісім номінацій змагалися творчі колективи шести навчальних закладів області, що входять до складу аграрно-економічного університету.

Учасники фесту гідно проявляли себе у співі, декламуванні віршів, танцях, режисурі  та вкотре довели, що професійно-технічну освіту в нас отримує всебічно обдарована молодь. Фестиваль у коледжі електрифікації тривав під девізом: «Живи з Україною!» Якою чутливою та багатогранною була святкова програма! Безмежна любов до рідної землі та усепоглинаюче кохання, що долає війну, — ось теми, які домінували у творчих роботах. Молодь у кожному виступі ніби дарувала свої серця батьківщині. Деякі патріотичні пісні, танці та мініатюри викликали  у глядачів сльози. Наприклад, танок,  присвячений коханню сучасного воїна-захисника та української дівчини. Журі було складно обрати кращі колективи. Та цього року перше місце здобув саме коледж електрифікації!  Й це гідна оцінка.

У закладі — чудові вихованці, переконаний директор коледжу Микола Цоколенко. На його думку, мистецтво сприяє не тільки розвитку особистості, а й виховує українського патріота.

Фіналісти фестивалю продовжать змагання за перші номінації в третьому, заключному етапі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», який відбудеться в Умані.

Анфіса Букреєва,

фото автора