У Дніпрі поштову марку та конверт присвятять відомому діячу (Фото)

6 серпня в Дніпрі в бібліотеці української діаспори ім. Дж. Маккейна відбулася нарада філателістів із представниками мерії. Темою зустрічі став намір створити та випустити поштову марку, присвячену життю та діяльності видатного міського діяча Олександра Миколайовича Поля. Це один із низки заходів, які реалізуються в місті в рамках програми «Рік Олександра Поля». Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

У ході обговорення було визначено, що варто випустити спеціальний набір: поштову марку, конверт, листівку та каше. Над їхнім оформленням мають працювати художники.

«Особливих правил у створенні марки не існує, все залежить від бачення художників та інших людей, які братимуть участь у цьому процесі. Однак, чим більш «поштово», скажімо так, це буде зроблено, тим цікавіше і цінніше для філателістів та всіх, кому ця тема не байдужа», — зазначив філателіст Андрій Торбін.

Планується, що частина виготовлених матеріалів розповсюджуватиметься безпосередньо поштою, а частину у вигляді подарункових наборів вручатимуть переможцям різноманітних конкурсів та змагань, заслуженим митцям тощо.