У Дніпрі повернули додому бабусю-“мандрівницю”

У Дніпрі на вулиці Космонавтів до патрульних звернулася жінка з проханням допомогти знайти її 89-річну матір. Заявниця розповіла, що та має хворобу Альцгемера. Донька надала інспекторам фотографію зниклої та повідомила, в що її мати була одягнена. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Під час відпрацювання прилеглої території вартові порядку виявили схожу за прикметами жінку. Вони підійшли до громадянки, остання щиро здивувалася увазі з боку поліцейських. І повідомила, що вийшла прогулятися, від швидкої медичної допомоги відмовилася.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Патрульні запропонували доставити її додому, на що жінка категорично відмовилась, запевняла, що хоче продовжити прогулянку та піти до лісу. Після тривалого спілкування з інспекторами вона все ж таки погодилася повернутися додому, але пішки, бо не хотіла сідати до службового авто.

Поліцейські пішки супроводили стареньку додому та передали доньці.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!