У Дніпрі презентували посібник для журналістів

24  вересня у Дніпрі в Університеті митної справи та фінансів відбулася презентація друкованої версії мультимедійного посібника «Місцева преса: посібник для ЗМІ, або як регіональним журналістам працювати за часів нових медіа та кризи демократії».

На презентації була присутня співавторка Наталія Стеблина, докторантка кафедри політології та держуправління Донецького національного університету імені Василя Стуса, яка розповіла про посібник, його історію створення і особливості.

За її словами, посібник написаний на основі моніторингів регіональних медіа, який здійснюється Інститутом демократії імені Пилипа Орлика. Видання призначене для працівників сучасних українських ЗМІ, викладачів вишів, студентів спеціальності «журналістика», професіоналів у сфері реклами та зв’язків із громадськістю. Цього року вийшла друкована версія видання, у серпні 2018 на сайті http://www.ualocal.media/ з’явився мультимедійний варіант книги. За задумом авторів, читач може використовувати обидві версії, за власним бажанням, обираючи, як і належить за цифрової доби, той формат, який вважає для себе зручнішим.

Видання складається із п’яти розділів:  «Місцеві ЗМІ: на сторожі демократії»,«Професійні стандарти для місцевої преси за часів нових медіа», «Регіональні медіа як майданчики для реклами та піару», «Аудиторія локальних медіа: між очікуваннями та здобутками»,«Місцеві медіа у відкритому комунікаційному просторі».

В однойменному електронному посібнику можна проходити тести, перевіряючи свої знання, ділитися своїми успіхами у соцмережах, залишати коментарі.