У Дніпрі презентували ювілейну медаль до Дня Незалежності України

Стали відомі перші номінанти на нагороду до Дня незалежності. В обласній раді відбулось засідання робочої групи з формування списку особистостей, яких нагородять медаллю до 25-ї річниці незалежності України. Засідання провів голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

До групи надійшло майже 2 тис. пропозицій з усіх районів та міст регіону, з яких мають вибрати 500. Слід зазначити, що список претендентів піддався критиці з боку Гліба Пригунова. На його думку, серед  цих кандидатур, на жаль, не було багатьох людей, які дійсно зробили вагомий внесок у розвиток області та захист держави.

IMG_4371

Гліб Пригунов, вніс пропозицію додати до списку Івана Шулика, засновника Народного Руху України на Дніпропетровщині, який 25 років тому першим підняв прапор незалежної України над виконкомом Дніпра, Ігора Кирильчатенко –  ветерана АТО, режисера-сценариста і актора театру ім. Шевченко, Юрія Скребця – заступника головного лікаря лікарні ім. Мечникова, заслуженого лікаря України, який неодноразово перебував у зоні АТО, рятуючи поранених бійців, Мирона Маркевича – видатного футбольного тренера, за керівництва якого ФК «Дніпро» досяг найбільшого успіху у своїй історії та вийшов до фіналу Ліги Європи, Ігоря Коломойського – за вклад у захист Дніпропетровщини від російської агресії та багатьох інших.

IMG_4383

Серед номінантів на нагороду меценати, волонтери, вчені, новатори,правозахисники, багатодітні батьки, спортсмени, винахідники,  робочі у всіх галузях економіки, ровесники незалежності та ін. Їх нагородять у 20 номінаціях.

Сьогодні також презентували саму медаль. З одного боку на ній зображений символ Дніпропетровщини – Петриківський розпис, з іншого – герб нашого регіону. Медаль буде вручатись разом з посвідченням за підписом голови облради Гліба Пригунова  та губернатора  Валентина Резніченко.

«Медаль за особисті заслуги – це персональна нагорода, якою пишається кожна родина. Її передають з покоління у покоління, а про заслуги розповідають дітям та онукам. Героїзм та самовіддана праця на благо держави – це завжди приклад для майбутніх поколінь. Тому завдання влади – не оминути  увагою тих, хто дійсно вартий нагороди », – підкреслив Гліб Пригунов.

Добавить комментарий