У Дніпрі презентували нове видання про стародавнє село

Відомий дніпровський історик, краєзнавець, письменник, архітектор Олександр Харлан продовжує відкривати таємниці історії нашого краю. Про це розповідає Міський сайт. Олександр Харлан уже не один рік готує та публікує такі цікаві дослідження у циклі книг «Історія міст і сіл Дніпропетровщини». Його чергова книга у цьому циклі була присвячена стародавньому селу Дмитрівка Синельниківського району. Презентація книги та розповідь про це село відбулися на засіданні клубу «Ріднокрай», про що розповіли у Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці:

«На черговому засіданні краєзнавчого клубу «Ріднокрай» кандидат архітектури, краєзнавець Олександр Харлан розповів присутнім про історію та нові відкриття села Дмитрівка.  На захід завітали студенти архітектурного факультету Придніпровської державної академії будівництва та архітектури».

На цій цікавій зустрічі побувала Ірина Галай, яка поділилася такими враженнями: «Засідання клубу Ріднокрай було присвячене новітнім розвідкам архітектора-краєзнавця Олександра Харлана з серії «Історія міст і сіл Дніпропетровщини» щодо історії села Дмитрівка, яке нині входить до Синельниківської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.

Видання містить нарис про докторку історичних наук Ганну Кирилівну Швидько, життя якої було тісно пов’язане із цим населеним пунктом. Оприлюднені дослідження – присвята її світлій пам’яті…  Дякуємо автору, що поділився інформацією не тільки із своїми колегами й студентами, але і з членами клубу!».