У Дніпрі пройде конкурс для тих, хто мріє про журналістику  

Факультет систем і засобів масової комунікації Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара проводить конкурс серед учнів шкіл міста «Медіахвилі Дніпра».

Усього про своє бажання взяти участь у проекті оголосили 12 середніх навчальних закладів, які вже мають досвід творчої роботи зі створення шкільних видань, телепрограм та соціальної реклами. Фінальний відбір учасників конкурсу відбудеться 22 грудня 2016 року в Палаці студентів ДНУ.

У січні 2017 року на факультеті систем і засобів масової комунікації відбудеться другий етап змагання серед старшокласників, у якому учні створюватимуть журналістські та рекламні продукти. Кураторами заходу стануть студенти та викладачі факультету.

На медійників-аматорів чекатимуть майстер-класи та лекції із професійної журналістики та рекламної справи. Після цього їхнім завданням буде створити телевізійний продукт різножанрового спрямування, а також рекламні ролики соціальної проблематики. Усі творчі продукти будуть реалізовані в межах тематики «Життя в місті Дніпро».

У лютому 2017 року відбудеться перегляд готових робіт та визначаться переможці конкурсу. Учасники будуть нагороджені в різноманітних номінаціях: «Найкраща ідея», «Найкращий сюжет», «Найкраща тематика» тощо. Переможці конкурсу набудуть можливості відвідування лекційних та практичних занять факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ ім. О.Гончара, участі у майстер-класах та стажуваннях від партнерів заходу. Усі учасники конкурсу будуть нагороджені подарунками, призами, дипломами та пам’ятними відзнаками.

Інформаційно-аналітичне агентство

ДНУ ім. О.Гончара

Добавить комментарий