У Дніпрі пройшов благодійний ярмарок (Фото)

«Козацькому роду нема переводу» — під таким гаслом 5 жовтня з нагоди Дня працівників освіти у стінах Університету митної справи та фінансів у Дніпрі відбулася благодійна акція «Студентський ярмарок 2019». Яка мета заходу і в чому його особливість — дізнавалась журналіст «Вістей».

«Проведення ярмарку у стінах нашого вишу започатковане студентами. Цій традиції — вже понад 18 років. Головна мета заходу — благодійна, що дозволяє виховати у студентів любов до традицій фольклору і національної кухні не лише України. Цьогоріч у зв’язку з відкриттям нової спеціальності «Готельно-ресторанний бізнес» до участі у ярмарку були запрошені представники ресторанного бізнесу, діаспор регіону та іноземні студенти. Тож благодійний ярмарок отримав напівпрофесійний характер і набуває міжнародного масштабу», — розповів проректор з навчально-виховної роботи Сергій Жир.

Свято розпочалось з тематичної шоу-програми, де були дивовижні театральні вистави,запальні танці,веселі пісні та конкурси. Також провели спортивні змагання «Козацькі розваги» серед збірних команд факультетів. 1 місце здобув факультет інноваційних технологій, 2 — фінансовий факультет, 3 — юридичний, 4 — факультет управління , 5- економічний. Студенти не просто приготували різні смаколики, але й гідно їх презентували. За результатами презентацій різні спеціальності здобули перемогу в понад 50 номінаціях.

Цього дня в Університеті митної справи та фінансів також відбувся День відкритих дверей і День Випускника.

Марина Положай