У Дніпрі рятують аварійну ділянку трамвайної колії (Фото)

У Дніпрі тривають роботи з планового ремонту трамвайних колій. Чергову ділянку на просп. Івана Мазепи, від вул. Сидоренка до вул. Київської, замінили вночі з 28 на 29 жовтня. При цьому дорогу комунальники не перекривали, лише звузили проїжджу частину, бо навіть вночі тут жвавий рух. Повідомляють у прес-службі міської ради.

ремонт колия

Ділянку трамвайної колії на просп. Івана Мазепи проклали ще у 1986 році. Відтоді кріплення на бетонних шпалах згнили, і все, що утримувало рейку на місці, це її власна вага і щебінь. Крім цього, за більш ніж 30 років рейки добре таки зносилися. Хвилеподібні сліди на них створювали оглушливий стукіт при русі трамваїв, і саме на це скаржилися місцеві жителі.

«Плановий ремонт ділянки триває. На сьогодні замінено 80 метрів рейок із запланованих 180. Вночі ми замінимо ще 50 метрів, а з четверга на п’ятницю залишилися 50. Роботи ми виконуємо вночі: з ранку трамваї повинні піти за графіком. Відразу після закінчення робіт ми переїдемо на вул. Трамвайну – там маємо відремонтувати 120 метрів», – повідомив начальник управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

Після ремонту трамвайна колія прослужить не менш ніж 15 років. Після завершення робіт на цій ділянці співробітники ремонтно-будівельного управління перейдуть на інші. До кінця року комунальники планують оновити ще 500 метрів трамвайних рейок, вийшовши на показник 3,5 км капітально відремонтованих колій.