У Дніпрі студенти виступили проти гендерного насильства

Нещодавно в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насильства» Дніпровським офісом УВКБ ООН за організаційної участі кафедри соціології у Дніпропетровському національному університеті iменi Олеся Гончара пройшов просвітницький захід, присвячений Міжнародному Дню боротьби за ліквідацію насильства над жінками та Дню захисту прав людини.

dsc05350_a

У заході взяли участь студенти факультету суспільних наук і міжнародних відносин, історичного факультету та факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства, які цього навчального семестру вивчають предмети гендерної спрямованості, а також викладачі та аспіранти, що цікавляться гендерною проблематикою.

У межах цього просвітницького заходу відбувся перегляд коротких відеороликів на тему гендера та гендерно-зумовленого насильства. Учасники виявили жвавий інтерес до обговорюваної проблеми, брали участь у дискусії, модератором якої виступив експерт УВКБ ООН з гендерних питань –  Нігора Сачдева, радник із захисту прав (гендер). Серед основних проблем, що обговорювалися: види гендерного насильства, гендерна рівність та гендерні стереотипи. Після закінчення заходу його учасники отримали інформаційні матеріали стосовно теми обговорення.

Також у рамках кампанії «16 днів проти гендерного насильства» був оголошений конкурс на створення кращого інформаційного плакату серед студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Інформаційно-аналітичне агентство

ДНУ ім. О.Гончара

Добавить комментарий