У Дніпрі відкрилася персональна виставка київського художника (Фото)

У Дніпрі в Музеї українського живопису 19 вересня відкрилася персональна виставка київського художника Юрія Вакуленка «…Ізми». Подібні виставки Юрія Вакуленка уже були в Польщі, Угорщині, Італії, Франції, Люксембурзі та Іспанії. Тепер роботи митця можна побачити і у Дніпрі. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Виставка “… Ізми” по-справжньому є культурною подією для нашого міста. Вона буде цікавою як для звичайного глядача, так і для тих, хто глибше цікавиться розвитком та історією сучасного мистецтва. Тут кожен зможе знайти дещо своє, спробувати осягнути мистецьку філософію художника, оскільки він звертається до актуальних проблем сьогодення», – зазначив мистецтвознавець Володимир Маліков.

На виставці автор об’єднав два проєкти: «Інфанталізми» (2013–2016) та «Арлекініада» (1994, 2016–2019). У такому вигляді картини представлені вперше і саме у Дніпрі. Загалом це понад 20 робіт. За словами автора, своєю творчістю він хоче струснути людей.

«Сьогодні ми часто підмінюємо важливі для себе поняття, такі як любов, сім’я, людська природа, якимись тимчасовими проблемами, що здаються надважливими. Це, наприклад, кар’єра, оплата комунальних послуг, перегляд новин, де щоразу йде негатив. Через цей інформаційний шум ми припиняємо сприймати свої істинні почуття та цінності, які роблять нас людьми. Своїм проєктом я хочу струснути людей, щоб вони стали це розуміти», – сказав автор виставки, художник Юрій Вакуленко.

Головний мистецтвознавець Музею українського живопису Людмила Тверська зазначила, що ця виставка безперечно буде цікавою для мешканців нашого міста, особливо для творчої її частини, адже мистецтво тут, як театральне дійство, яке потрібно відчути. Виставка працюватиме у Музеї українського живопису до 20 жовтня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!