У Дніпрі використовують сучасні технології в сфері паркування

Дніпро став першим містом в Україні, де запрацювали інспектори з паркування, а отже, і не дивно, що дніпровські інспектори перші почали використовувати інноваційні технології в сфері паркування. Повідомляє «Єдиний паркувальний простір».
За допомогою програмного забезпечення «Мобільний інспектор» стало можливим автоматизувати процес фіксації порушень правил зупинки та стоянки транспортних засобів. Також Дніпро перший запровадив автоматизовану систему контролю оплати паркування (АСКОП). Ця сучасна технологія дозволяє інспекторам в режимі реального часу контролювати наявність або відсутність оплати кожної автівки. До АСКОПу інтегровані усі сервіси, які приймають оплату паркування: паркомати та мобільні додатки.
Усі зафіксовані інспекторами правопорушення потрапляють до Центру обробки даних для формування постанов про накладення штрафів. Ще до недавна цей процес був складним та вимагав витрати значного часу та зусиль.
Проте вже з початку 2020 року в Інспекції з‘явилося інноваційне програмне забезпечення — ЦОД, яке дозволило повністю автоматизувати процес формування постанов, а також їх внесення до Реєстру адміністративних правопорушень.