У Дніпрі влаштували екскурсію до секретного сховища

З початком Великої війни практично всі музеї та творчі центри Дніпра перемістили всі найцінніші експонати у спеціальні, надійно захищені сховища. А ті експонати, які неможливо перемістити через їхню вагу та масштаб (як, наприклад, «кам’яні баби» історичного музею) були захищені особливим чином. Не виняток – і Дніпровська галерея Артсвіт. Розповідає «Міський сайт».

Її співробітники наприкінці лютого 2022 року теж перемістили всі найцінніші експонати до спеціального сховища. Вперше за два роки подивитися на ці скарби могли учасники спеціальної екскурсії, про що в галереї Артсвіт розповіли:

«Тримайте фотозвіт із відвідин нашого сховища, де надійно зберігається колекція галереї Артсвіт. Нагадаємо, що молодь в межах свого курсу “Про мистецтво тут і зараз” мала воркшоп, на якому наша кураторка Вікторія Нікітіна розказувала секрети і показувала цікавинки зі світу колекціонування витворів мистецтва. А вже завтра, 9 грудня, відбудеться остання зустріч, на якій ми поринемо в розмови про мистецтво з головою. І допоможе в цьому менторка курсу Олександра Шовкун. Початок, як завжди, о 16:00 — приєднуйтесь!

Реєстрація: https://forms.gle/5WJcaQY2xtDHLxp18

Заняття пройде за адресою Крутогірний узвіз, 21а, Галерея Артсвіт.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова!