У Дніпрі внаслідок аварії загинули дві людини

Поліція встановлює обставини ДТП у Дніпрі, внаслідок якої загинули дві жінки. Дорожньо-транспортна пригода сталася 29 квітня близько опівночі на вул. Набережна Заводська. Повідомляють у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Alfa Romeo» не впорався з керуванням та виїхав за межі дороги. Внаслідок ДТП загинули 2 жінки 1977 та 1978 років народження – пасажирки даного автомобіля. Одна з жертв аварії померла на місці пригоди, інша –  в автомобілі швидкої допомоги під час транспортування до лікарні. Водій автомобіля «Alfa Romeo» госпіталізований до лікарні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!