У Дніпрі вулицю Велику Діїївську зробили головною (Фото)

У Дніпрі, на перехресті вулиць Великої Діївської, Ватутіна та Метробудівської з 15 серпня змінено головну дорогу. Головною визначено вул. Велику Діївську, а вулиці Метробудівську та Ватутіна – другорядними. Таке рішення було ухвалене з урахуванням численних нарікань з боку мешканців міста та після висновку спільної комісії представників Дніпровської міської ради й управління патрульної поліції в Дніпропетровській області з метою удосконалення дорожнього руху.

«Раніше вул. Метробудівська та вул. Ватутіна були головними щодо вул. Великої Діївської, що провокувало затори. Наше комунальне підприємство замінило дорожні знаки на цьому перехресті. Для підвищення безпеки руху були встановлені інформаційні табло про зміну організації дорожнього руху», – зазначив в. о. директора КП «Дніпродорсервіс» Дмитро Герасимов.

Відповідно до акта комісійного обстеження організації дорожнього руху на цьому перехресті, інтенсивність трафіку у ранкові та вечірні години пік складає: на вул. Великій Діївській – близько 600 одиниць на годину, на вул. Ватутіна – 150 од./год, на вул. Метробудівській – 450 од./год. Крім цього, вулицею Велика Діївська проходить 5 маршрутів громадського транспорту, а на вул. Ватутіна в напрямку вул. Метробудівської – 1 маршрут.