У Дніпрі зареєстровано понад 500 випадків коронавірусної інфекції

У Дніпрі за минулу добу по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 6 осіб. Станом на 26 червня у Дніпрі зареєстровано 502 випадки коронавірусної інфекції. 384 людини вже одужали. Лікування вдома проходять 74 особи, у стаціонарі – 44 (з них 32 перебуває у лікарні № 21, з яких вісім очікують на результати). Про це під час пресконференції повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяна Мартиненко.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 1703 виїзди та обстежили 5457 осіб. Позитивні результати – у 361 людини.

За словами головної спеціалістки, у лікувальних закладах наявні засоби індивідуального захисту, дезінфектори, медичне обладнання для допомоги хворим з коронавірусною інфекцією. На сьогодні у лікарню № 21 поставлено все необхідне обладнання, яке було придбано з резервного фонду міського бюджету.

«Не забувайте про дотримання карантинних заходів. Ретельно мийте руки та оброблюйте їх антисептиком, дотримуйтесь соціальної дистанції, носіть маски чи респіратори. Дотримуйтесь цих порад і це допоможе зберегти ваше здоров’я та близьких. Будьте здорові!» – наголосила Тетяна Мартиненко.