У Дніпродзержинську  ліквідовано канал постачання фальсифікованого спирту

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області ліквідували злочинну схему поставки фальсифікованої спиртової суміші у великих обсягах, яку організували мешканці Дніпродзержинська.

«Етиловий спирт постачався на одну з промислових баз  Дніпродзержинська, де його фасували в дрібну тару (5 літрові каністри). В подальшому спирт реалізовувався дрібнооптовим виробникам фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції. Загальна сума вилученого фальсифікату склала більше 150 тис. грн.», — повідомляють у прес-службі ГУМВС України в Дніпропетровській області.

11 вересня було проведено санкціоновані обшуки на складських приміщеннях, місцях збуту та місцях мешкання фігурантів, в результаті яких було виявлено та вилучено 1500 літрів етилового спирту та ємкості для розливу і транспортування спирту.

За цим фактом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 321-1 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Добавить комментарий