У Дніпродзержинську єдина диспетчерська служба відслідковуватиме роботу всіх міських служб

Із 1 лютого у Дніпродзержинську буде запущена в роботу єдина диспетчерська служба. Перші кілька тижнів система працюватиме в тестовому режимі, повідолмляє прес-служба міськради.
Усі етапи створення та подальшого функціонування нової служби обговорили 13 січня під час чергової наради, в якій взяли участь керівники «Міськгазу», «Дніпрообленерго», «Міськводоканалу» і «Дніпродзержинськтепломережі». Роботою наради керував міський голова Андрій Білоусов. Він наголосив, що часу до відкриття єдиної диспетчерської служби залишилося не так багато, і необхідно детально узгодити та скоординувати всі дії для її ефективної і злагодженої роботи.
У ході зустрічі порушувалися такі питання, як навчання, проведення інструктажу для диспетчерів і розробка їх посадових інструкцій, механізми взаємодії диспетчерської з усіма службами міста, підключення не тільки мобільних, але й стаціонарних номерів телефонів та багато інших питань технічного й організаційного характеру.
Крім цього, міський голова дав доручення представникам департаменту ЖКГ та будівництва міської ради прискорити процес створення аварійної міської служби, робота якої буде спрямована на оперативну ліквідацію аварій у сфері міських комунікацій, а також інших позаштатних ситуацій.
«Переваги цілодобово діючої служби очевидні. Щодня в диспетчерську будуть надходити дані про обстановку на об’єктах ЖКГ, електро- і теплопостачання, а також в інших соціально значущих організаціях. Кожен мешканець міста зможе у разі потреби звернутися в службу і залишити свою заявку», — сказав Андрій Білоусов.
Нова ЄДС буде працювати в тісній взаємодії зі службами «101», «102», «103», «104», не підміняючи їх функцій.

Добавить комментарий