У Дніпропетровській області висадять найшвидше дерево у світі (Фото)

У минулому році у Нікополі на бульварній частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського були проведені капітальні роботи з благоустрою. Повідомляють у прес-службі Нікопольської міської ради.

Є бажання оновити всю алею на проспекті Трубників.Так, у цьому році в планах ділянка від вулиці Станіславського до площі Незалежності. Тут планується висадити павловнію – швидкоростуче дерево. При сприятливих умовах в перший рік воно виростає від трьох до п’яти метрів, потім кожного року ще на півметра.

– Якщо тополь вважається рекордсменом по переробці вуглекислого газу, то павлонія переробляє його в два рази більше, – розповідає заступник директора КП «Міське паркове господарство» Олександр Разін. – За габаритами як каштан, живе до ста років, цвіте дуже красиво: термін цвітіння три тижні, квіти павлонії біло-бузкового кольору.

Для того, щоб провести реконструкцію цієї частини алеї і висадити нові дерева, треба прибрати старі.  У народі павловнію називають також адамовим деревом.