У Дніпропетровську підприємці отримали більше 300 приписів за недобросовісну розчистку снігу

За розчищенням снігу на майданчиках міста стежать 12 інспекторів двох управлінь міської ради. Як виконуються зобов’язання з прибирання снігу та криги, учора перевірили під час спеціального рейду, повідомила прес-служба міськради.
«Якщо робота не виконується, виписується припис — можна в усній або письмовій формі. Залежно від обсягу робіт, вказується термін – 2 або 3 доби на чистку. Якщо це не виконується, то згідно 152-й статті адміністративного кодексу і правилам благоустрою міста, складається адмінпротокол», — розповів провідний спеціаліст управління контролю за благоустроєм міста міськради Віктор Самовар. Саме це управління стежить за ситуацією з розчищенням снігу на території ЖЕКів, жилсервісів, ОСББ, ЖБК, а також підприємств, організацій, шкіл і навчальних закладів. За невиконання зобов’язань приватні та фізичні особи повинні будуть заплатити від 850 до 1300 грн. З керівників організацій стягнуть від 850 до 1700 грн.
11 січня у ході спеціального рейду порушення виявили у Жовтневого центру житлових послуг – через відсутність посипання на одній із закріплених за ним території. На виправлення порушення у співробітникам ЖЕКу дали один день. За словами Самовара, інспектори наразі обмежуються попередженнями та усними бесідами. Так з 29 грудня було виписано 157 приписів. Бесіди провели із понадсотнею власників підприємств.
Як в зимовий період утримують території, прилеглі до об’єктів споживчого ринку, контролює управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міської ради. «Організацію або підприємцяінформують, в який термін йому необхідно виправити те чи інше зауваження. Це контролюють інспектори. Зараз основна увага приділена центральній частині міста — від Чкалова до Набережної і від вул. Гагаріна до вул. Сєрова. Коли завершиться робота з центром міста, інспектори будуть більш активно перевіряти і віддалені райони», — розповів начальник відділу благоустрою управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міської ради Андрій Глибокий.
Він також додав, що основним завданням його відомства є не виписування протоколів, а попередження підприємців і торгових підприємств про те, що необхідно очищати тротуари від снігу та криги. Тому що від цього залежать безпека і життя городян.
За словами Глибокого, тільки за сьогоднішній день попередження отримали вже близько 70 підприємств.

Добавить комментарий