У Дніпропетровську СБУ затримала адміністратора сепаратистських груп у соцмережах

Співробітники Служби безпеки України затримали у Дніпропетровську місцевого мешканця, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.  35-річний адміністратор сепаратистської спільноти, за вказівкою своїх кураторів з терористичної організації «ДНР», активно розповсюджував та репостив антиукраїнські матеріали на різних інформаційно-політичних пабліках. Про це повідомили прес-групі УСБУ у Дніпропетровській області.

Зловмисник поширював інформацію спрямовану на дискредитацію підрозділів Збройних сил України, матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу України, громадської непокори діючій владі, інструкції з уникнення мобілізації та створення на території України так званої «новоросії».

Також спільник терористів інформував своїх кураторів про настрої населення та соціально-політичну обстановку в Дніпропетровську.

Під час проведення обшуку співробітники спецслужби вилучили комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

У рамках кримінального провадження відкритого за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального Кодексу України тривають слідчі дії.

 

 

Добавить комментарий