У Дніпропетровську судитимуть держаслужбовця, завдяки якому 199 приміщень «відійшли» третім особам

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови ліквідаційної комісії комунальних житлово-експлуатаційних підприємств в декількох районах м. Дніпропетровська за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.382 КК України (невиконання судового рішення службовою особою).

«Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 2011 року задоволено позов Дніпропетровської міської ради та зобов’язано житлово-комунальні підприємства, головою яких є обвинувачений, передати на баланс іншого комунального підприємства нежитлові приміщення в житлових будинках та окремо розташовані нежитлові будівлі», — повідомили у прес-службі  прокуратури Дніпропетровської області.

Проте встановлено, що вказаний службовець умисно не виконав рішення суду, в результаті чого нерухоме майно (понад 199 об’єктів), що є власністю територіальної громади  м. Дніпропетровська, перейшло у власність третіх осіб, а грошові кошти, що надійшли від його продажу, були спрямовані на погашення кредиторської заборгованості ліквідованих комунальних підприємств.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Добавить комментарий