У Дніпропетровську засяяла головна ялинка міста

 

 

Новорічну красуню встановлено у центральному міському парку Лазаря Глоби. Це єдина в Україні ялинка з живої хвої та з обертальним механізмом. Її висота сягає 26 метрів. Із побажаннями миру та добра, від імені мера Дніпропетровська Бориса Філатова гостей казкового вечора вітала в.о. його заступника Олена Молошна.

елка1

“Нам дуже хочеться, аби цієї зими кожен дніпропетровець зміг відчути казкову атмосферу зимових свят. Особливо це потрібно нашим маленьким містянам. Тому на новорічні канікули ми запланували близько 500 різноманітних заходів”, – повідомила Олена Молошна.

елка2

До урочистого відкриття головної ялинки міста дніпропетровцям показали новорічну казку «Попелюшка та горіх кракатук». Протягом вечора на сцені біля ялинки також виступали найкращі творчі колективи міста. Святковий концерт загалом зібрав понад 200 акторів, виконавців і танцівників.

елка3

Зазначимо, що до 19 січня 2016 року біля головної ялинки міста мешканці та гості Дніпропетровська також зможуть побачити виступи творчих колективів. Крім того, тут працюватиме містечко атракціонів “Луна-парк” та “Новорічний супермаркет”.

елка4

елка5

Залишити відповідь