У «Дніпроводоканалі» розповіли, чому з кранів дніпропетровців тече брудна вода

Потемніння та запах води, які з учорашнього дня спостерігалися у деяких районах міста, пов’язане з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції. Про це повідомив директор КП «Дніпроводоканал» Богдан Попюк.

«Звернення надходили від містян житлових масивів Перемога та Червоний Камінь. Люди жалілися на запах та колір води. Це відбулось через проведені ремонтні роботи на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції. Подібні роботи там не проводились упродовж трьох років і назріла ситуація, яка б могла привезти до аварії з тяжкими наслідками. Тому і вирішено було провести ремонтні роботи з відключенням трубопроводів», — пояснив Богдан Попюк.

За його словами, через те, що була злита вода і повітря попало у мережі, відбулось окислення і вже при подачі води у трубопроводах зрушилися залишки так званих опадів. Тому з’явився темних колір води і через окислення – її запах. «Аварійні бригади «Дніпроводоканалу» промивали систему всю ніч, працюють і зараз, щоб ліквідувати запах і колір. Сама вода відповідає нормам. Почасово проводиться її аналіз. Надвечір у кранах вже буде звичайна вода», — запевнив Богдан Попюк.

Добавить комментарий