У дніпровського банка вкрали нерухомість

Слідчі Дніпропетровської області повернули банку нерухомість вартістю понад 90 млн. гривень. Як стало відомо, надавши нотаріусам підроблені офіційні документи, зловмисники переоформили майно банку на компанію з ознаками фіктивності, зареєстрованій в офшорній зоні. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Правоохоронці встановили, що зловмисники запропонували двом знайомим надати приватним нотаріусам у м. Дніпро підроблені офіційні документи. На підставі наданих фіктивних документів, реєстраційних дій нотаріусів, майно банку вартістю понад 90 мільйонів гривень стало належати компанії з ознаками фіктивності, зареєстрованій в офшорній зоні Карибського басейну – країні Беліз.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У листопаді поточного року діяльність злочинців було зупинено та спільно з прокуратурою області привласнені об’єкти нерухомості повернули потерпілим.

Винним особам загрожує покарання за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що передбачає позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!