У Філатова достатньо шансів виграти вибори мера Дніпропетровська, – Корбан


Борис Філатов має достатньо шансів, щоб стати міським головою Дніпропетровська, вважає голова політради «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Геннадій Корбан.

Коментуючи в інтерв’ю «Главкому» висловлювання Бориса Філатова про Олександра Вілкула, якого Філатов назвав «чужинцем» для Дніпропетровська, Корбан підкреслив, що його однопартієць «натякав не так на криворізьке походження Вілкула, як на його окупаційне походження».

«Ці люди – чужинці, бо є «п’ятою колоною» Кремля, вони принесли в країну війну, і про це не можна забувати. Тепер, вибачте за убогість мови, ця сволота бігає абсолютно вільно і під нього зливають весь адмінресурс», – сказав Корбан.

За його словами, рішення про те, що Філатов піде на мера Дніпропетровська, ухвалювала політрада УКРОПу. «Ми вважаємо, що у Філатова більш сильна позиція по Дніпропетровську і він має достатньо шансів, щоб реально виграти вибори мера».

При цьому Корбан допустив, що якщо Філатов навіть не стане мером, «але при цьому в міськраді буде достатньо велика наша фракція, навколо якої буде формуватися більшість, то в цьому випадку не має значення, хто буде мером». «Тому що цього мера ми відправимо на наступний день назад», – сказав він.

Корбан нагадав, що в 2014-му році стало зрозуміло, що «якщо група «Приват» не візьме відповідальності хоча б за Дніпропетровську область, весь попередній успіх «буде помножений на нуль».

«І оскільки у нас був хороший управлінський досвід у бізнесі у важких неконкурентних умовах, ми запропонували його для утримання країни і він дав добрий результат. На хвильку уявіть, що було б, якби 4 березня (2014 року. – Ред.) нас не призначили в Дніпропетровську адміністрацію. Вже 10 березня її б взяли штурмом, і по області бігали б озброєні банди Вілкула, Колесникова, а Царьов став би «президентом» «Дніпропетровської народної республіки». Після того впали б Запорізька та Харківська області, і ми б жили в іншій країні», – вважає Корбан.

«У Дніпропетровську, напередодні того, як ми прийшли, була лише невелика група людей з активною проукраїнською позицією. Решта сильно затиснулися, і нам було дуже важко розгойдати патріотизм, але вже в квітні весь Дніпропетровськ був в українських прапорах. І це не тому, що ми їх примушували розвішувати, люди самі все зрозуміли», – нагадав голова політради УКРОПу.

Добавить комментарий