У Кам’янському чоловік через Інтернет розповсюджував порнографію

До співробітників Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми надійшла інформація, що на території м.Камянського місцевий житель розповсюджує знімки порнографічного характеру. Про це повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Дніпропетровській області.

Інформація була внесена до ЄРДР за ч. 1 ст. 301 Кримінального кодексу України, розпочалася перевірка. Під час перевірки було встановлено, що чоловік підшуковував дівчат та чоловіків для фотографування оголошеними. За це він обіцяв своїм «моделям» гроші.

Поліцейські з’ясували, що підозрюваний виготовляв фотознімки порнографічного характеру за участю мешканців м. Кам’янського та розповсюджував їх за допомогою мережі інтернет на різноманітних сайтах. Також був встановлений свідок, якому фотограф надіслав порнографічні знімки, а також люди, які брали участь у фотозйомці.

8 серпня було проведено обшук за місцем мешкання фігуранта, в ході якого було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти, фотоапарати, сексуальні предмети, які застосовувалися під час фотозйомок.

Наразі проводяться заходи, направлені на виявлення додаткових епізодів злочинної діяльності підозрюваного. Також фігурант перевіряється на причетність до інших кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі.

Добавить комментарий