Pope Francis waves to the crowd from the papamobile after a mass on St Peter's square as part of the Palm Sunday celebration on March 24, 2013 at the Vatican. The Palm Sunday marks the start of the holy week of Easter in celebration of the crucifixion and resurrection of Jesus Christ. AFP PHOTO / FILIPPO MONTEFORTE

У Кенії на месу Папи римського зібралися 200 тис. вірян

Папа Римський Франциск провів свою першу месу на африканському континенті, у Кенії, пишуть Подробности. На неї зібралися сотні тисяч людей.  Понтифік говорив про вічне – сім’ю та любов. А також поділився своїми думками, як подолати ненависть та насилля.
Папу Римського Кенія зустріла сильним дощем. Та попри негоду, послухати Понтифіка зібралися понад 200 тисяч людей. Місця займали ще з ночі. Чекаючи – співали місцевих релігійних пісень та навіть пританцьовували.
Радість кенійців передалася і Францискові. На площу перед місцевим університетом, де він читатиме месу, Папа прибув у чудовому настрої. Напруженою була тільки охорона.
Франциск закликав кенійців уникати етнічних чвар, упереджень, дискримінації та бути терпимішими. Свій виступ понтифік завершив зверненням до молоді. Сьогодні пообіді Франциск відвідає нетрі Найробі, де поспілкується зі знедоленими. Каже, що його вбрання, прикрашене вишивкою Масаї та бісером, шили для нього місцеві майстрині саме з бідних кварталів.
У Кенії Папа Римський пробуде три дні, потім рушить до Уганди та Центрально-Африканської республіки.

Залишити відповідь